KONST / Litografier / Grafiskt collage 8772616
nr 877 2616
Grafiskt collage
signerad. 1968. porträtt, motivet: 30x25
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:32:56
100 kr
200 kr